YAD’DAN ÇİFTE İYİLİK KAMPANYASI : ‘Ne kadar köfte, o kadar iyilik’

Hanuka için ayakkabı kampanyası başlatan YAD ekibi aldıkları olumlu geri dönüşlerin kendilerini çok memnun ettiğini belirttiler.

Dan Weinstein ve ekibi YAD’ın yardımları ile ilgili birçok soru aldıklarını, Şalom okurlarının özellikle YAD’a bağlı La Casa Catering ile ilgilendiklerini ve kendilerini “Hem sipariş verelim, hem yararlanalım, hem de iyilik yapmış olalım” diyerek soru yağmuruna tuttuklarını dile getirdi.

Weinstein başlattıkları bir diğer kampanyayı da şöyle anlatıyor: “Mutfaklarınıza sipariş edeceğiniz her kaşer yiyecek çifte iyilik getirecek. Örneğin bir seuda için sipariş edilenler hem seuda olarak iyiliğe neden olurken hem de YAD’a sağlanan kazancın yüzde 85’i ihtiyaçlılarımıza iyilik olarak ulaşacak. Buna benzer başka ‘kazan kazan’ önerilerimiz de var. Köfte projemizden bahsetmek isteriz. ‘Ne kadar köfte, o kadar iyilik’ sloganı ile yola çıktık.

Hem ucuz, hem nefis, hem hazır köfteyi dondurucunuza atıyorsunuz, hem de üstüne her köfte ile iyilik yapmış oluyorsunuz. YAD – La Casa mutfaklarında hazır kaşer köfte yapıyor, donmuş olarak satıyoruz. Ürün çeşidine İnegöl köfte ile başladık. Çeşitlerimiz kasap köfte ve burger köftesi olarak artacak.”

0535 970 48 60 no’lu telefon numarasından ulaşan ve en az iki kilo sipariş veren okurların evlerine teslimat yapılabileceğinin müjdesini veren yetkililer ayrıca köfte çeşitlerinin 19 Aralık’tan itibaren Şişli Sinagogunda ve ocak ayından itibaren de Caddebostan Sinagogu ve Denet Gıda mağazalarında satışa sunulacağını da sözlerine eklediler.

Share This Post

İYİLİK, SENİN ELİNDE.

Hepimiz birbirimizden sorumluyuz. Değişen koşulların olumsuzluklarını el ele aşalım.

Destek Olun